Get Adobe Flash player

O NAS

     Firma Karchex to rodzinna firma powstała w 2005 roku. Działalność rozpoczęliśmy od importu, serwisu i sprzedaży urządzeń firmy Karcher. Staliśmy się jednym z największych tego typu serwisów w Polsce oferując pełną gamę nowych jak i używanych myjek po kapitalnym remoncie. Działamy na terenie całego kraju. W 2007 roku roszerzyliśmy zakres usług o produkcję, regenerację węży hydraulicznych oraz  sprzedaż akcesorii hydrauliki siłowej. Rok 2009 to wprowadzenie oferty na traktorowe agregaty prądotwórcze na WOM włoskiej firmy Energy z bezszczotkową prądnicą Linz, które znajdują uznanie wśród wielu rolników na terenie całej Polski.
Skupiamy się na wybranych, najwyższej jakości urządzeniach rolniczych w wyniku czego jesteśmy przedstawicielem austriackiej firmy Gruber - producenta śrutowników i młynów do kukurydzy na CCM.  Oferujemy nowe zestawy do produkcji CCM jak i zapewniamy pełen zestaw części zamiennych.

     Staliśmy się także polskim przedstawicielem firmy RedRock znanej z produkcji wycinaczy szczękowych do kiszonki Alligator jak również Pompo-mixerów do gnojowicy, które jak do tej pory nie mają sobie równych i sprawdziły się w najcięższych próbach w oborach od Wielkopolski po Podlasie. Nowa siedziba z doskonałym zapleczem serwisowym i magazynowym  pozwala nam na stały rozwój i sprostanie każdemu wyzwaniu stawianemu przez Odbiorców sprzętu i usług.
 
     Trzymamy się zasady, że zadowolony Klient przyprowadzi trzech następnych.
Nie oferujemy byle czego za byle jakie pieniądze, bo wiemy że dobre produkty same się reklamują , są warte swojej ceny i służą wiele lat.

Serdecznie zapraszamy!