Get Adobe Flash player

GÜTTLER Green Master - siewniki do trawy

 

Logo Guttler

 

 

 

Przejdź do strony producenta www.guttler.pl        

Güttler GreenMaster - siewnik do podsiewu, podsiewu: traw, lucerny i poplonów.

Sprzęt niezawodny w pielegnacji użytków zielonych i uprawie roli!
Firma Güttler GmbH oferuje doskonały system do pielegnacji użytków zielonych , którego zasadniczą częścią jest wał decydujący o skuteczności zabiegów polowych. Wał pierścieniowy Guttler jest opatentowanym urządzeniem tzw. "Prizmenwalze" jak do tej pory najskuteczniejszy wał polowy dający efekt kopyta owczego czyli działanie 305 wierzchołków pryzmatycznych na metr kwadratowy.
GreenMaster składa się z: brony, wału Güttler i siewnika pneumatycznego. Każdy z elementów można stosować oddzielnie lub w zestawie. W jednym cyklu roboczym urządzenie zapewnia: bronowanie, dosiew  lub wysiew nowej trawy i wałowanie. W efekcie czego następuje wyjątkowe pobudzanie zagęszczenia traw, likwidacja chwastów szerokolistnych, prawidłowe wciskanie nasion trawy w darń, usunięcie obumarłych resztek traw, wyrównanie kretowin i ubytków po dzikach.
Kolejnym ważnym zastosowaniem GreenMastera jest zwalczanie omocnicy prosowianki. Jesienią, bezpośrednio po zbiorach kukurydzy, ciężki wał Güttler łamie i miażdży ściernisko, dzięki czemu larwy omocnicy zamarzaja przy pierwszych przymrozkach.
 
Korzysci jakie przyniesie Państwu GreenMaster:
- przewałowanie zamarzniętej oziminy na wiosnę, pobudzenie zagęszczenia,
- podsiew kukurydzy lub zboża,
- zwalczanie omocnicy,
- wałowanie przed i po zasiewie,
- uprawa poplonów,
- pielegnacja użytkow zielonych, łącznie z nowym zasiewem bez przeorywania,
- podsiew i wysiew nowych łąk.
 
  
 
   
 
Materiały do pobrania: